Užsisakykite Baltijos jūros keltus su FerryScan

Paskutinį kartą atnaujinta


FerryScan yra keltų Baltijos jūros regione metapaieškos variklis. Siūlome vieningą paieškos sąsają daugelyje Baltijos jūros operatorių, leidžiančią vartotojams lengvai palyginti tvarkaraščius ir kainas. Atrinktiems operatoriams taip pat siūlome galimybę užsisakyti keliones tiesiogiai pačiame FerryScan. Šiame puslapyje pateikiama apžvalga, ką mes palaikome tvarkaraščių, kainodaros ir užsakymo galimybių atžvilgiu.

Dabartinės „FerryScan“ galimybės

operatorius Paskirties vietos Planavimas1 Kainodara2 Rezervavimas3
Finnlines logotipas Helsinki, Lībeka, Malme, Stokholma, Turku, Ālandu Salas done done done
Tallink Silja logotipas Helsinki, Stokholma, Tallina, Turku, Ālandu Salas done done done
Eckerö Linjen logotipas clear clear clear
Viking Line logotipas Helsinki, Stokholma, Tallina, Turku, Ālandu Salas done done done
Eckerö Line logotipas Helsinki, Tallina done done done
Wasaline logotipas clear clear clear
TT-Line logotipas clear clear clear
Stena Line logotipas Frederikshavn, Gdiņa, Grenaa, Gēteborga, Halmstada, Karlskrona, Liepāja, Lībeka, Rostoka, Stokholma, Trelleborg, Ventspils, Ķīle done done done
DFDS Seaways logotipas Frederikshavn, Klaipēda, Kopenhāgena, Kārlshamna, Oslo, Paldiski, Stokholma, Ķīle done done done
Polferries logotipas Gdaņska, Stokholma done clear clear

Individualūs užsakymai

Esame tradicinis pardavimų agentas su daugybe keltų kompanijų Baltijos jūros regione ir galime apdoroti visų šiame puslapyje išvardytų operatorių keltų užsakymus el. paštu ir telefonu.

Šiems operatoriams galime dirbti su jumis kurdami pasirinktines keliones, taip pat tvarkyti grupinius užsakymus. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, susisiekite su mumis .

„FerryScan“ atliekamiems individualiems užsakymams taikomas 10% komisinis mokestis arba 10,00 EUR, atsižvelgiant į tai, kuris yra didesnis, taip pat standartinės užsakymo sąlygomis..

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Spausdami sutinku ar toliau naršydami svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau informacijos