Greičiausias keltas iš Turku į Stokholmą

Paskutinį kartą atnaujinta


Turku ir Švedijos sostinę Stokholmą skiria tik apie 250 km Baltijos jūros. Beveik visą atstumą tarp šių dviejų miestų driekiasi didelis salynas, kuriame yra Alandų salos. Keltas tarp Turku ir Stokholmo yra nuostabi kelionė, nes salynas yra vienas gražiausių Baltijos jūros regionų. Kelionė keltu naudinga ir tarp Suomijos ir Švedijos vykstantiems vairuotojams, nes sutaupo daug laiko. Iš Turku galite eiti miegoti ir pabusti Stokholme, o važiuojant aplink Botnijos įlanką yra apie 1800 km.

Turku ir Stokholmą skiria 250 km salyno.
Turku ir Stokholmą skiria 250 km salyno.

Maždaug po valandos „Finnlines“ du kartus per dieną iš Naantali (Turku) ir Kapellskär (Stokholmas) skraido greičiausi. Kas greičiausia, žinoma, skiriasi pėsčiųjų keleivių ir transporto priemonių keleiviams. Jei bandote vykti į Stokholmo centrą be transporto priemonės, prasminga patikrinti Viking Line arba Tallink Silja. Tačiau jei jūsų galutinis tikslas nėra Stokholmo miesto centras, gali būti prasmingiau keliauti su Finnlines, nes pakrovimas / iškrovimas iš Stokholmo nesudarys problemų dėl uosto vietos už centro ribų.

Stokholmo uostai

Stokholme yra mažiausiai penki skirtingi keleivių uostai keltų eismui. Keleivinių keltų maršrutams tarp Turku ir Stokholmo šiuo metu naudojami tik trys. Šiek tiek į šiaurę nuo Stokholmo yra Kapellskär, kurį naudoja Finnlines. Miesto viduje taip pat yra Stadsgården, kurį naudoja Viking Line, ir Värtahamnen, kurį naudoja Tallink-Silja.

Turku uostai

Pats Turku turi vieną uostą keleiviniams keltų eismui, tačiau netoliese esantis Naantali miestas, esantis vos už 14 km, taip pat sulaukia keltų srauto. „FerryScan“ prie Turku paieškų pridedame Naantali, nes jis iš esmės yra sujungtas su Turku, o į miesto centrą reguliariai kursuoja autobusai.

1 variantas: Finnlines – Finnswam + Finnfellow

operatorius Finnlines logotipas
Trukmė 8-9 valandos
Išvykimai per dieną 2
Turku uostas Naantali
Stokholmo uostas Kapellskär
Stotelė (-ės) Långnäs (Alandai)

Finnlines du kartus per dieną kursuoja tarp Turku ir Stokholmo per Alandų salas. Jų laivai „Finnswan“ ir „Finnfellow“ išvyksta iš Kapellskär Stokholme ir sustoja Långnäs (Alandai) prieš toliau plaukdami į Naantali (Turku). Šio maršruto užsakyti negalima, nebent keliaujate automobiliu, motociklu ar dviračiu. Kapellskär uostas yra gana toli nuo Stokholmo, tačiau tai padeda išvengti bet kokio eismo iš paties miesto.

2 variantas: Viking Line – Amorella + Viking Grace

operatorius Viking Line logotipas
Trukmė 10-11 valandos
Išvykimai per dieną 2
Turku uostas Turku uostas
Stokholmo uostas Stadsgården
Stotelė (-ės) Mariehamnas/Långnäs (Alandai, naudoja Långnäs naktį)

„Viking Line“ taip pat du kartus per dieną kursuoja keleiviniais keltais tarp Turku ir Stokholmo. Tai trunka šiek tiek ilgiau nei Finnlines paslauga, tačiau yra šiek tiek patogiau keliaujantiems pėsčiomis, nes Stadsgården uostas Stokholme yra visai netoli centro. Vairuotojams tai yra priešingai, nes jie turi susidurti su Stokholmo eismu išvykdami su transporto priemonėmis.

3 variantas: Tallink Silja – Galaxy + Baltic Princess

operatorius Tallink Silja logotipas
Trukmė 10-11 valandos
Išvykimai per dieną 2
Turku uostas Turku uostas
Stokholmo uostas Värtahamnen
Stotelė (-ės) Mariehamnas/Långnäs (Alandai, naudoja Långnäs naktį)

„Tallink-Silja“ paslaugos tarp Turku ir Stokholmo labai panašios į „Viking Line“. Jis trunka nuo 10 iki 11 valandų, sustoja Alanduose ir kiekvieną dieną turi du išvykimus į abi puses. Tallink Silja tam naudoja Värtahamnen uostą Stokholme, kuris nėra toks patogus kaip Stadsgården, bet ir nėra labai blogas.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Spausdami sutinku ar toliau naršydami svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau informacijos