Greičiausias keltas tarp Suomijos ir Švedijos

Paskutinį kartą atnaujinta


Iš Suomijos į Švediją yra trys greitųjų keltų maršrutai. Greičiausias keltų maršrutas iš Suomijos į Švediją yra tarp Vaasos ir Umeo miestų, tačiau tai aktualu tik tuo atveju, jei neplaukiate per Stokholmą. Kitos galimybės apima maršrutus tarp Turku – Alandų – Stokholmo ir Helsinkio – Alandų – Stokholmo. Kalbant apie greitį, rekomenduojame maršrutą Turku – Alandai – Stokholmas, kuriame yra keli operatoriai ir kasdien plaukioja. Atkreipkite dėmesį, kad techniškai keltai iš Alandų į Stokholmą yra greičiausi, tačiau daugumai keliautojų tai nėra aktualu, nes dauguma keliautojų savo kelionės nepradeda ir nebaigia Alandų salose. Šiame straipsnyje mes tyrinėjame greičiausius keltus iš žemyninės Suomijos į žemyninę Švediją.

Keltų maršrutų tarp Suomijos ir Švedijos žemėlapis
Keltų maršrutų tarp Suomijos ir Švedijos žemėlapis

Žemiau pateikiama greičiausių keltų maršrutų tarp Suomijos ir Švedijos apžvalga.

Maršrutas apibūdinimas Užsakymo informacija
Vaasa ↔ Umeå Greičiausias maršrutas tarp Suomijos ir Švedijos, bet gali būti ne pats patogiausias. Dėl šių miestų išsidėstymo šis maršrutas aktualus tik keliaujantiems į/iš Šiaurės Švedijos ir Norvegijos. Spustelėkite, kad sužinotumėte užsakymo informaciją
Turku ↔ Stokholmas Keltų maršrutas tarp Turku ir Stokholmo yra greičiausias tarp žemyninės Suomijos ir žemyninės Švedijos. Šį 10-12 valandų trukmės maršrutą vykdo Viking Line, Tallink-Silja ir Finnlines. Atsižvelgiant į turimų keltų skaičių, tai yra patogiausias ir greičiausias maršrutas daugumai žmonių, keliaujančių tarp Suomijos ir Švedijos. Spustelėkite, kad sužinotumėte užsakymo informaciją
Helsinkis ↔ Stokholmas Paskutinis ir paskutinis keltų maršrutas iš žemyninės Suomijos į Švediją yra keltai tarp Helsinkio ir Stokholmo. Šis maršrutas ilgesnis, trunka nuo 17 iki 18 valandų, tačiau patogiausias keliaujantiems iš Suomijos sostinės į Švedijos sostinę. Šį maršrutą aptarnauja „Viking Line“ ir „Tallink-Silja“, paprastai vienam operatoriui kiekvieną dieną išvyksta po vieną skrydį. Spustelėkite, kad sužinotumėte užsakymo informaciją

Greičiausias keltas iš Suomijos į Švediją: Vaasa – Umeå

Greičiausias keltų maršrutas iš Suomijos į Švediją yra tarp Vaasos ir Umeå miestų, kurį valdo Wasaline. Keltas perplaukia Botnijos įlanką vos per 3,5 ar 4 valandas santykiniu komfortu. Nieko verta, kad šis keltas yra techniškai trumpiausias, tačiau aktualus tik keliaujantiems į/iš Šiaurės Švedijos ir Norvegijos. Visais kitais atvejais beveik visada yra geresnis pasirinkimas keltu iš Turku į Stokholmą arba iš Helsinkio į Stokholmą.

Trukmė 3,5 valandos
Plaukimai per dieną 2+
Uostas Vaasoje Vaasos uostas
Umeo uostas Umeå uostas

Kitas keltų pasirinkimas: Turku – Alandų salos – Stokholmas

Jei važiuojate, keltas tarp Turku ir Stokholmo (su trumpam sustojimu Alanduose) yra greičiausias tarp žemyninės Suomijos ir žemyninės Švedijos. Šį 10-12 valandų trukmės maršrutą vykdo Viking Line, Tallink-Silja ir Finnlines. Atsižvelgiant į turimų keltų skaičių, tai yra patogiausias ir greičiausias maršrutas daugumai žmonių, keliaujančių tarp Suomijos ir Švedijos. Be to, šis maršrutas turi mažiausiai dvi nakvynes per dieną, o tai labai naudinga tiems, kurie nori sutaupyti apgyvendinimo išlaidų.

Trukmė 10-12 valandų
Plaukimai per dieną 5+
Uostas Turku Turku uostas - Pagrindinis Turku uostas, skirtas Viking Line ir Tallink Silja - yra netoli Turku miesto centro.

Turku (Naantali) uostas - Įsikūręs 10 km į vakarus nuo Turku, tai yra pagrindinis „Finnlines“ uostas, iš kurio keltai per Alandų salas plaukia į Kapelskarą Švedijoje.
Stokholmo uostas Stokholmo (Stadsgården) uostas - Miesto centre esantis uostas „Viking Line“ keltams, išvykstantiems iš Turku.

Stokholmo (Kapellskär) uostas - Įsikūręs 90 km į šiaurę nuo Stokholmo, tai Tallink Silja keltų, išvykstančių iš Turku, ir Finnlines keltų, išplaukiančių iš Naantali, uostas.
Keltas Silja Symphony plaukia į Helsinkį – vieną pagrindinių keltų, plaukiančių tarp Helsinkio ir Stokholmo
Keltas Silja Symphony plaukia į Helsinkį – vieną pagrindinių keltų, plaukiančių tarp Helsinkio ir Stokholmo

Kitas kelto variantas iš Suomijos į Švediją: Helsinkis – Stokholmas

Paskutinis ir paskutinis keltų maršrutas iš žemyninės Suomijos į Švediją yra keltai tarp Helsinkio ir Stokholmo. Šis maršrutas ilgesnis, trunka nuo 17 iki 18 valandų, tačiau patogiausias keliaujantiems iš Suomijos sostinės į Švedijos sostinę. Šį maršrutą aptarnauja „Viking Line“ ir „Tallink-Silja“, paprastai vienam operatoriui kiekvieną dieną išvyksta po vieną skrydį. Pagal greitį kelto maršrutas iš Turku į Stokholmą yra greičiausias.

Trukmė 17-18 valandos
2+
Uostas Helsinkyje Helsinkio (Katajanokka) uostas - Miesto centro uostas, kurį „Viking Line“ naudoja keltams į Stokholmą ir Taliną.

Helsinkio (South Harbor Olympia Terminal) uostas - Miesto centro uostas, kurį „Tallink Silja“ naudoja tik keltams į Stokholmą.
Stokholmo uostas Stokholmo (Stadsgården) uostas - Miesto centre esantis uostas Viking Line keltams į Turku, Taliną ir Helsinkį.

Stokholmo (Värtahamnen) uostas - Įsikūręs kiek toliau nuo miesto centro, tai Tallink Silja keltų į Alandus ir Helsinkį uostas.

DUK

Ar galima iš Helsinkio į Stokholmą nuvykti keltu?

Taip, tarp Suomijos ir Švedijos sostinių per dieną kursuoja du keltai, trumpam sustojantys Alandų salose. Taip pat galite apsvarstyti maršrutą iš Turku į Stokholmą, jei ieškote šiek tiek greitesnio varianto.

Kaip greitai nuvykti iš Suomijos į Stokholmą keltu?

Greičiausias maršrutas, jungiantis žemyninę Suomiją su Švedijos sostine, yra iš Turku per Alandų salas. Šiuo maršrutu „Viking Line“ ir „Tallink Silja“ kursuoja po kelis keltus per dieną.

Kokie yra pagrindiniai keltų operatoriai tarp Suomijos ir Švedijos?

Didžiausi keleiviniai laivai Baltijos jūroje plaukioja tarp Suomijos ir Švedijos. „Viking Line“ ir „Tallink Silja“ šiuo atžvilgiu pirmauja, tačiau „Finnlines“ šiais laikais taip pat turi gerą pasiūlymą tarp Naantali ir Kapellskär.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Spausdami sutinku ar toliau naršydami svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau informacijos