Keltai tarp Vokietijos ir Suomijos

Paskutinį kartą atnaujinta


Šiuo metu tarp Šiaurės Vokietijos ir Suomijos yra vienas reguliarus keleivių susisiekimas. Keltas išplaukia iš Liubeko (Travemiunde) ir atplaukia į Suomiją (Helsinkį) maždaug po 29 valandų. Keltų jungtį aptarnauja „Finnlines“, kuri taip pat skraido nemažai keltų tarp Vokietijos, Suomijos ir Švedijos.

Helsinki Architecture

Paslaugos informacija

Iš Vokietijos keltas išplaukia kasnakt 3:00, kitą dieną atvyksta į Suomiją. Atbuline kryptimi iš Suomijos į Vokietiją keltas išplaukia kiekvieną vakarą 17:00, kitą naktį atvyksta į Liubeką (Travemünde). Ši paslauga veikia kiekvieną dieną su keliomis išimtimis.

Maršrutas Išvykimas Atvykimas
Liubekas (Travemiundė) į Helsinkį 3:00 9:00/9:30 (+1 diena)
Helsinkis – Liubekas (Travemiundė) 17:00 21:30 (+1 diena)

Laive patogiausias variantas – rezervuoti kajutę nakvynei jūroje. Trijuose „Finnlines“ laivuose („Finnstar“, „Finnmaid“ ir „Finnlady“) rasite daugybę apgyvendinimo galimybių kiekvienam biudžetui. Taip pat kelionei galite rezervuoti atloštą kėdę, kuri paprastai yra pigiausias pasirinkimas.

29 val. šis keltas nėra greičiausias susisiekimas tarp Suomijos ir Vokietijos. Tačiau tai patogiau, jei keliaujate su automobiliu. Be to, jei keliaujate su dideliu bagažu, šis keltas yra geras pasirinkimas, nes jis dažnai yra pigesnis nei panašus skrydis, be to, galite pasiimti tiek bagažo, kiek norite, nesijaudindami dėl papildomų mokesčių. Visų pirma, tai yra ramus būdas keliauti per Baltijos jūrą, jei turite laiko praleisti.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Spausdami sutinku ar toliau naršydami svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau informacijos