Nakvynės kruizai tarp Helsinkio ir Talino

Paskutinį kartą atnaujinta


Maždaug 80 km (50 mylių) nuo Baltijos jūros skiria Suomijos sostinę Helsinkį nuo Estijos sostinės Talino. Įveikti šį atstumą yra du variantai: lėktuvu ir keltu. Kadangi vykstant į oro uostą, registruojantis, sėdint ant kilimo ir tūpimo tako ir pan. tenka praleisti daug papildomo laiko, visuotinai pripažįstama, kad keltas yra geriausias susisiekimo būdas tarp šių dviejų miestų. Norėdami sužinoti daugiau apie keltų maršrutus tarp Helsinkio ir Talino, skaitykite mūsų anksčiau pateiktą aprašymą. Čia norėtume apžvelgti nakvynes tarp Helsinkio ir Talino.

Looking onto the city center of Tallinn from its largest passenger port.
Looking onto the city center of Tallinn from its largest passenger port.

Kokie yra naktiniai keltai tarp Helsinkio ir Talino?

Visi pagrindiniai keltų operatoriai tarp Helsinkio ir Talino siūlo naktinius laive variantus. Su Tallink-Silja galite nakvoti iš Helsinkio į Taliną ir iš Talino į Helsinkį. „Viking Line“ siūlo naktinį skrydį tik maršrutu Helsinkis–Talinas. „Eckerö Line“ siūlo naktinį lėktuvo variantą maršrutu Talinas (Muuga) į Helsinkį (Vuosaari), tačiau tai galima tik keleiviams, keliaujantiems su transporto priemone.

Įprastas keltas yra 2-3 valandos, tai kam važiuoti lėčiau? Labiau nei bet kas, šie keltai skirti pakeisti vietą, o tai reiškia, kad juos reikia perkelti ir pasiruošti kitai dienai. Dėl to bilietų kainos paprastai yra gana žemos ir tai gali pritraukti taupius keliautojus, norinčius pervažiuoti. Jei važiuojate tik per Helsinkį ar Taliną, gali būti pigiau tiesiog užsisakyti nakvynę laive, palyginti su mieste. Viešbučiai Helsinkyje gali lengvai kainuoti 100 eurų, o naktis laive gali kainuoti tik 30 ar 40 eurų.

Be to, tie, kurie ilgiau važiuoja automobiliu ar kroviniu tarp Suomijos ir Estijos, gali pasinaudoti nakvyne, kaip atsigaivinti naujai vairavimo dienai. Atsižvelgiant į jūsų kelionės planus, naktinis keltas gali būti kaip tik tai, ko jums reikia.

Pastaba: norėdami pasilikti laivuose nakčiai, kai jie atvyks, turite nusipirkti specialų naktinį bilietą. „FerryScan“ matysite dvi parinktis: vieną – įprastą bilietą, kitą – įprastą bilietą ir naktį laive.

1 variantas: Tallink Silja - Star ir Tallink Silja Europa

Iš Helsinkio į Taliną „Silja Europa“ iš Helsinkio išvyksta kiekvieną dieną 18:30, o į Taliną atvyksta 3,5 valandos vėliau. Jūs turite galimybę likti laive nakčiai ir išvykti ryte nuo 8:00. „Silja Europa“ yra „Tallink Silja“ 22 valandų kruizo dalis, tačiau ją galima užsisakyti kaip kelionę į vieną pusę.

Kita kryptimi, iš Talino į Helsinkį, kiekvieną naktį galite užsisakyti Tallink Silja's Star keltą. „Star“ išvykimo laikas iš Talino paprastai yra 20:30 arba 22:30, o į Helsinkį atvyksta trimis valandomis vėliau. Vėlgi, čia jūs turite galimybę likti laive nakčiai.

Ieškokite kelionių čia

2 variantas: Viking Line – XPRS

Iš Helsinkio į Taliną su Viking Line galima užsisakyti nakvynę XPRS kelte. Daugeliu naktų XPRS keltas iš Helsinkio išvyksta 20.30 val., į Taliną atvyksta 23.00 val. ir leidžia keleiviams likti laive iki kitos ryto 6 val. Dėl COVID Viking Line sumažino maršrutus Helsinkis-Talinas, tačiau tikėtina, kad ateityje jie padidins kelionių skaičių.

Ieškokite kelionių čia

3 parinktis: „Finbo Cargo“ (tik su transporto priemone)

Pradėjus plaukioti krovininiais (automobiliais) keltais tarp Helsinkio (Vuosaari) ir Talino (Muuga), galima užsisakyti kelionę nakčiai tarp Talino ir Helsinkio su Finbo Cargo (Eckerö Line dalis). Šiuo metu nakvynė galima kiekvieną dieną, išskyrus penktadienį, išvykstant 23:30. Norėdami užsisakyti šį keltą, turite su savimi turėti transporto priemonę (sunkvežimį, automobilį, motociklą ir kt.). Atkreipkite dėmesį, kad Vuosaari uostas ir Muugos uostas yra nutolę atitinkamai daugiau nei 10 km nuo Helsinkio ir Talino centrų.

Ieškokite kelionių čia
Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Spausdami sutinku ar toliau naršydami svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau informacijos