Naujas Stena Line maršrutas iš Hanko į Nynäshamn (Stokholmas)

Paskutinį kartą atnaujinta


Translation missing: lt.img_alt

2022 m. pradžioje Stena Line pradėjo naują maršrutą tarp Hanko (Suomija) ir Nynäshamn (Švedija). Maršrutas jungia abiejų šalių sostinės regionus su uostais, kurie nėra tokie judri kaip Stokholme ir Helsinkyje, todėl vairuotojams bus patogiau.

Norint užsisakyti maršrutą Hanko-Nynäshamn, reikalinga transporto priemonė (arba motociklas). Maršrutas prasideda kasdieniais išvykimais vakare, tačiau jei bus teigiamų atsiliepimų, esame tikri, kad Stena Line pridės daugiau išvykimų. Kadangi šis maršrutas orientuotas į krovinius, jei domina įdomesnė keleivių patirtis, rekomenduotume pasidomėti Turku-Stokholmas ir Helsinkis-Stokholmas maršrutais.

Išsami kelionės informacija

Nuo 2023 m. rudens maršrutą tarp Hanko ir Nynäshamno valdo du laivai: Urd ir Stena Gothica. Į kiekvieną pusę išvyksta po vieną naktį. Kelionė yra patogi 12-13 valandų, daugiausiai keliaujant per Suomijos salyną.

Kelionės ilgis 12 valandų
Kelionės dažnumas Kartą per dieną (naktinė kelionė)
Keltų operatorius Stena Line
Laivai Urdas ir Stena Gothica
M/S Urd – vienas iš keltų maršrute iš Nynäshamno į Hanko
M/S Urd – vienas iš keltų maršrute iš Nynäshamno į Hanko

Apie Hanko

Hankö yra maždaug 120 km į vakarus nuo Helsinkio ir 150 000 į rytus nuo Turku. Hanko yra piečiausiame Suomijos gale. Hanko yra nedidelis miestelis ir palankesnis krovinių gabenimui, nes visi kiti keltai į Suomiją iš Švedijos atplaukia į Turku arba Helsinkį, kurie abu yra dideli miestai su dideliu srautu.

Apie Nynäshamną

Nynäshamn yra didelis uostas, esantis 55 km į pietus nuo Stokholmo. Iš Nynäshamno lengva nuvykti į pietų Švediją, Kopenhagą, Geteborgą, Oslą ir kt. Nynäshamnas turi krovininių keltų jungtis su Latvija, Lenkija ir Gotlandu.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Spausdami sutinku ar toliau naršydami svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau informacijos