Nemokami keltų bilietai Ukrainos pabėgėliams

Paskutinį kartą atnaujinta


Dėl karo Ukrainoje daugelis keltų kompanijų Baltijos jūroje siūlo nemokamą transportą ukrainiečiams, kurie bėga iš Ukrainos. Čia yra sąrašas su visa informacija apie Ukrainos pabėgėlių vežimą keltais.

Eckerö linija

„Eckerö Line“ keltų maršrutai tarp Helsinkio ir Talino kursuoja dažnai. Eckerö Line siūlo nemokamus kelto bilietus Ukrainos pabėgėliams, taip pat paramą humanitariniams kroviniams. Informaciją apie rezervaciją rasite čia:
Eckerö linijos bilietai

Finnlines

„Finnlines“ turi keltų maršrutus tarp Vokietijos (Travemünde/Liubekas), Švedijos (Malmė, Kapelskaras) ir Suomijos (Naantali/Turku, Helsinkis). Finnlines taip pat siūlo nemokamus kelto bilietus ukrainiečiams. Daugiau informacijos čia:
Finnlines bilietai

Stena linija

Stena Line turi platų maršrutų tinklą Suomijoje, Švedijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Vokietijoje ir Danijoje. „Stena Line“ taip pat turi daug maršrutų, jungiančių JK, Airiją, Prancūziją ir Nyderlandus. „Stena Line“ siūlo nemokamus kelto bilietus ukrainiečiams, taip pat humanitarinėms ir labdaros organizacijoms. Sužinokite daugiau čia:
Stena Line bilietai

Tallink Silja

„Tallink Silja“ yra viena didžiausių keltų operatorių Baltijos jūroje, kursuojanti tarp Estijos, Suomijos ir Švedijos. Tallink Silja siūlo nemokamus kelto bilietus Ukrainos pabėgėliams, taip pat humanitarinius krovinius, remiančius Ukrainą. Daugiau skaitykite čia:
Tallink Silja bilietai

Viking Line

„Viking Line“ dažnai kursuoja keltai tarp Estijos, Suomijos ir Švedijos. Nors šiuo metu nėra įtraukta į sąrašą internete, „Viking Line“ visuose maršrutuose teikia bilietus Ukrainos pabėgėliams. Pasak pardavimų ir rinkodaros vadovo Ilja Berunenko: "Mes siūlome nemokamus bilietus pabėgėliams visuose mūsų maršrutuose. Suteikiame nemokamus keleivių bilietus ir vietas lengviesiems automobiliams, ilguose maršrutuose į/iš Stokholmo taip pat standartines kajutes. Užsakymas atliekamas per mūsų klientų aptarnavimo skyrių [email protected]"

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Spausdami sutinku ar toliau naršydami svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau informacijos