Pasamdykite FerryScan komandą!

Paskutinį kartą atnaujinta


Programming Team

Kodėl mus?

Sukūrėme FerryScan – svetainę, kurią dešimtys tūkstančių žmonių naudoja 25 kalbomis norėdami rasti kelionių ir informacijos Baltijos jūroje. Dabar, kai baigėme savo darbą ir parodėme, ką galime, esame pasirengę padėti jums įgyvendinant jūsų projektus.

Mūsų komanda turi 20 metų patirtį kuriant profesionalią programinę įrangą kelionių ir elektroninės prekybos erdvėse, todėl greitai prisitaikome prie naujų technologijų ir kintančios geriausios praktikos, kad sukurtume konkurencingus produktus už sąžiningą kainą.

Nesvarbu, ar norite paruošti savo svetainę ChatGPT, pridėti keletą naujų funkcijų ar išplėsti ją į naujas šalis, esame tinkama komanda, kuri padės jums tai padaryti greitai ir neviršydami biudžeto. Mes neperstatysime ir nestatysime sunkiai samdomų įrankių, tiesiog išspręsime jūsų problemas už mažiausią bendrąją nuosavybės kainą.

Kaip mes galime padėti jums pasiekti savo tikslus

1) Backend kūrimas Java (Spring arba J2EE), Node.js, Django arba Ruby on Rails

2) Frontend kūrimas naudojant Angular, Vue.js arba React

3) Jūsų programos talpinimas ir diegimas

4) AWS ir Azure Cloud kūrimas

5) Kodo auditas ir pagalba su testavimo automatizavimu

6) Internacionalizavimas / jūsų produkto vertimas ir pardavimai įvairiomis kalbomis

7) Rinkodaros/SEO analizė – pasiūlysime visus būdus, kuriuos išmokome sumažinti klientų pritraukimo išlaidas ir išlaikyti jus konkurencingą rinkoje.

Kainos

Nėra per mažo projekto. Mums rūpi rezultatai ir tvarių technologijų sprendimas, o ne verčiami naudoti mūsų mėgstamą kalbą ar pardavėją. Jokių kvailysčių.

Sąžiningi tarifai - 60 EUR už valandą, 10% nuolaida mėnesiui, 15% nuolaida projektams 3 mėn ar ilgiau.

Reikalingas išankstinis apmokėjimas, kol nesukursime mokėjimų istorijos, tada galimas apmokamas darbas.


Pradėkime!

Norėdami pradėti, užpildykite mūsų formą čia .

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Spausdami sutinku ar toliau naršydami svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau informacijos