Komercinių krovinių užsakymai Baltijos jūros keltams

Keltai Baltijos jūroje yra ro-ro (roro) keleiviniai keltai, tai reiškia, kad jais galima gabenti daug komercinių sunkvežimių ir krovinių. Be to, turime prieigą prie tik krovininių ro-ro keltų, taip pat linijinį eismą iš daugelio Baltijos jūros uostų. Prisiregistruokite, kad gautumėte išankstinę prieigą prie mūsų krovinių užsakymo produkto, kuris turi šias funkcijas:

  • Ieškokite galimų keltų maršrutų ir peržiūrėkite krovinių talpą realiuoju laiku
  • Peržiūrėkite alternatyvius maršrutus, kurie leidžia sutaupyti laiko ar pinigų
  • Išsaugokite įmonės informaciją, kad pakartotiniai užsakymai būtų greičiau
  • Susisiekite su vietiniuose uostuose esančiais krovėjais, kad pakrautumėte nereguliarius krovinius
  • Naudokite FerryScan iš anksto sutartą krovinių kainodarą
  • Patrauklios mokėjimo sąlygos

Sunkvežimių vairuotojai


Sunkvežimių vairuotojai gali sutaupyti daug laiko keltu perplaukę Baltijos jūrą. Populiariausi sunkvežimių maršrutai yra tarp Suomijos, Estijos, Latvijos, Švedijos, Vokietijos ir Lenkijos. Vairuotojai gali pasikrauti sunkvežimį ir pernakvoti keltuose, taip sutaupydami laiko ir pinigų.

Registruotis

Komerciniai kroviniai


Komercinius krovinius galima užsisakyti daugumoje keltų Baltijos jūroje. Taikytojai be transporto priemonių turi būti užsakomi kaip kroviniai, taip pat transporto priemonės be vairuotojų. Taip pat galime padėti organizuoti Jūsų krovinio pakrovimą ir iškrovimą.

Registruotis
Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Spausdami sutinku ar toliau naršydami svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau informacijos