Kodėl verta užsisakyti su FerryScan?


  • Ieškoti keltų prieinamumo daugelyje operatorių.
  • Palyginkite kainas.
  • Nieko papildomai nemokėkite. Kaina, kurią matote FerryScan, yra kaina, kurią mokėsite tiesiogiai su operatoriumi.
  • Atsakingas klientų aptarnavimas, siūlomas keliomis kalbomis.

Keltas iš Helsinkis į Alandai Kelionės informacija

Žemėlapis, kuriame rodomas kelto maršrutas iš Helsinkis į Alandai

Kiekvieną dieną tarp Helsinkio ir Alandų salų kursuoja bent du keltai, kuriuos šiuo metu valdo Tallink-Silja ir Viking Lines. Alandai yra pusiau autonominė Suomijos provincija, esanti tarp žemyninės Suomijos ir Švedijos. Daugelis keltų sustoja Alanduose pakeliui į/iš Stokholmo.


Į Išvykimo laikas Atvykimo laikas Operatorius
Helsinkio (South Harbor Olympia Terminal) uostas Alandų (Mariehamno) uostas 17:00 04:15 Tallink Silja Užsisakykite kelionę
Helsinkio (Katajanokka) uostas Alandų (Mariehamno) uostas 17:15 04:25 Viking Line Užsisakykite kelionę

Keltas iš Helsinkis į Alandai Kelionės statistika

Vidutinė kelionės trukmė 11:15
Išvykimo miestas Helsinkis, Suomija
Atvykimo miestas Alandai, Suomija
Keltų operatoriai Tallink Silja, Viking Line

Alternatyvus keltų maršrutas: Turku → Alandai

Iš Helsinkio į Alandą apsvarstykite alternatyvų Turku keltų maršrutą į Alandą. Helsinkis yra vos dvi valandos kelio traukiniu nuo Turku.


Dažnai užduodami klausimai

Savo transporto priemonę ar motociklą galite atgabenti į visus keltus, nurodytus FerryScan. Atkreipkite dėmesį, kad vietos transporto priemonėje ribotas ir jos dažnai išparduodamos gerokai anksčiau nei keleivių sėdynės. „FerryScan“ siūlome ribotą transporto priemonių tipų pasirinkimą, tačiau visada galite susisiekti su mumis ir užsisakyti bet kurią transporto priemonę.

Kaina, kurią mokate „FerryScan“, yra kaina, kurią mokėsite tiesiogiai užsakydami bet kurį operatorių. Jei FerryScan pastebėsite didesnę kainą, palyginti su operatoriumi, mes suderinsime operatoriaus kainą. FerryScan uždirba nedidelį komisinį atlyginimą už kiekvieną pardavimą iš kelto operatoriaus, tačiau šis komisinis neįskaičiuojamas į mūsų kainas.

Šiuo metu teikiame ribotą internetinių užsakymų su augintiniais palaikymą. Dėl rezervacijų su augintiniais susisiekite su mumis, mielai jums padėsime.

Beveik visuose keltuose yra kajučių, kurias galima įsigyti. Kai kuriems maršrutams (dažnai nakčiai) reikalinga kajutė, kuri įtraukta į jūsų bilietą. Už papildomus pinigus visada galite atnaujinti savo kajutę. Pigiausios kajutės dažniausiai būna laivo apačioje prie variklių. Siūlome bet kokia kaina stengtis jų vengti, ypač žiemos metu, kai tvyro banguota jūra.

Baltijos jūros keltuose paprastai galima rinktis iš daugybės užsiėmimų. Yra daug restoranų, barų, kavinių ir parduotuvių. Didesniuose laivuose taip pat galite rasti naktinių klubų, SPA ir teatrų.

Keltų uostai Helsinkis

Keltų uostai Helsinkis, kuriuose vyksta reguliarus keleivių ir transporto priemonių keltų eismas.

Keltų uostai Alandai

Keltų uostai Alandai, kuriuose vyksta reguliarus keleivių ir transporto priemonių keltų eismas.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Spausdami sutinku ar toliau naršydami svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau informacijos