Kodėl verta užsisakyti su FerryScan?


  • Ieškoti keltų prieinamumo daugelyje operatorių.
  • Palyginkite kainas.
  • Nieko papildomai nemokėkite. Kaina, kurią matote FerryScan, yra kaina, kurią mokėsite tiesiogiai su operatoriumi.
  • Atsakingas klientų aptarnavimas, siūlomas keliomis kalbomis.

Keltas iš Helsinkis į Stokholmas Kelionės informacija

Žemėlapis, kuriame rodomas kelto maršrutas iš Helsinkis į Stokholmas

Keltai reguliariai jungia dvi Skandinavijos sostines Helsinkį ir Stokholmą. Iš Helsinkio į Stokholmą kasdien kursuoja du keltai, kuriuos valdo Tallink-Silja ir Viking Lines. Prieš išvykdami į Stokholmą, abu keltai trumpam sustoja Alandų salose.


Į Išvykimo laikas Atvykimo laikas Operatorius
Helsinkio (South Harbor Olympia Terminal) uostas Stokholmo (Värtahamnen) uostas 17:00 10:00 Tallink Silja Užsisakykite kelionę
Helsinkio (Katajanokka) uostas Stokholmo (Stadsgården) uostas 17:15 10:00 Viking Line Užsisakykite kelionę

Keltas iš Helsinkis į Stokholmas Kelionės statistika

Vidutinė kelionės trukmė 17:48
Išvykimo miestas Helsinkis, Suomija
Atvykimo miestas Stokholmas, Švedija
Keltų operatoriai Tallink Silja, Viking Line

Alternatyvus keltų maršrutas: Turku → Stokholmas

Iš Helsinkio į Stokholmą apsvarstykite alternatyvų keltų maršrutą Turku į Stokholmą. Turku yra vos dvi valandos kelio traukiniu nuo Helsinkio, o tarp Turku ir Stokholmo kasdien kursuoja daugiau keltų nei iš Helsinkio ir Stokholmo. Yra net traukiniai, kurie važiuoja tiesiai į Turku uostą.


Dažnai užduodami klausimai

Savo transporto priemonę ar motociklą galite atgabenti į visus keltus, nurodytus FerryScan. Atkreipkite dėmesį, kad vietos transporto priemonėje ribotas ir jos dažnai išparduodamos gerokai anksčiau nei keleivių sėdynės. „FerryScan“ siūlome ribotą transporto priemonių tipų pasirinkimą, tačiau visada galite susisiekti su mumis ir užsisakyti bet kurią transporto priemonę.

Kaina, kurią mokate „FerryScan“, yra kaina, kurią mokėsite tiesiogiai užsakydami bet kurį operatorių. Jei FerryScan pastebėsite didesnę kainą, palyginti su operatoriumi, mes suderinsime operatoriaus kainą. FerryScan uždirba nedidelį komisinį atlyginimą už kiekvieną pardavimą iš kelto operatoriaus, tačiau šis komisinis neįskaičiuojamas į mūsų kainas.

Šiuo metu teikiame ribotą internetinių užsakymų su augintiniais palaikymą. Dėl rezervacijų su augintiniais susisiekite su mumis, mielai jums padėsime.

Beveik visuose keltuose yra kajučių, kurias galima įsigyti. Kai kuriems maršrutams (dažnai nakčiai) reikalinga kajutė, kuri įtraukta į jūsų bilietą. Už papildomus pinigus visada galite atnaujinti savo kajutę. Pigiausios kajutės dažniausiai būna laivo apačioje prie variklių. Siūlome bet kokia kaina stengtis jų vengti, ypač žiemos metu, kai tvyro banguota jūra.

Baltijos jūros keltuose paprastai galima rinktis iš daugybės užsiėmimų. Yra daug restoranų, barų, kavinių ir parduotuvių. Didesniuose laivuose taip pat galite rasti naktinių klubų, SPA ir teatrų.

Keltų uostai Helsinkis

Keltų uostai Helsinkis, kuriuose vyksta reguliarus keleivių ir transporto priemonių keltų eismas.

Keltų uostai Stokholmas

Keltų uostai Stokholmas, kuriuose vyksta reguliarus keleivių ir transporto priemonių keltų eismas.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Spausdami sutinku ar toliau naršydami svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau informacijos