Viking Line ferry approaching Åland islands.

Keltų operatorių Baltijos jūroje sąrašas

Baltijos jūroje yra bent 9 keltų operatorių, siūlančių keleivių ir transporto priemonių transportą. Baltijos jūroje yra daug maršrutų, juos aptarnauja daug operatorių. Vienas išskirtinis Baltijos jūros aspektas yra tai, kad kai kuriuose maršrutuose mažiausi operatoriai gali konkuruoti su didžiausiais.

Taip pat žiūrėkite mūsų ankstesnį tinklaraščio įrašą šia tema

Paskutinį kartą atnaujinta 2020-04-15

Eckerö Line


Eckerö Line (nepainioti su Eckerölinjen) yra Helsinkyje įsikūrusi keltų bendrovė, siūlanti vieną keltą M/S Finlandia tarp Helsinkio ir Talino. Nepaisant santykinai mažo Eckerö Line dydžio, jis vis dar išlieka nuoseklus ir prieinamas susisiekimas tarp Helsinkio ir Talino. „Eckerö Line“ taip pat valdo „Finbo Cargo“ – tik krovinių (arba keleivių su transporto priemonėmis) keltą tarp Helsinkio (Vuosaari) uosto ir Talino (Muuga) uosto.

Eckerö Line logotipas

Skaityti daugiau

Eckerö Linjen


Eckerö Linjen (nepainioti su Eckerö Line) yra Alandų saloje įsikūrusi keltų bendrovė, siūlanti vieną keltą tarp Ekerės (Alandai) ir Grisslehamno (Švedija).

Eckerö Linjen logotipas

Skaityti daugiau

Finnlines


„Finnlines“ yra Helsinkyje įsikūrusi keltų bendrovė ir vienintelė bendrovė, jungianti Helsinkį su Vokietija (Liubeku arba Travemiunde) keltu. Finnlines taip pat siūlo jungtis tarp Vokietijos ir Švedijos (Malmė), taip pat Švedijos (Stokholmo) su Suomija (Naantali arba Turku). Finnlines yra Italijos Grimaldi grupės dalis.

Finnlines logotipas

Skaityti daugiau

St. Peter Line


St. Peter Line veikia žiediniu maršrutu per Baltijos jūrą, labiausiai jungiantį Suomiją (Helsinkį) su Rusija (Sankt Peterburgu) ir yra viena iš nedaugelio galimybių patekti į Rusiją iš Europos be vizos (72 val.).

St. Peter Line logotipas

Skaityti daugiau

Stena Line


Stena Line yra didelis keltų operatorius Šiaurės Europoje. Jie siūlo keltus tarp Britų salų, žemyninės Europos ir Skandinavijos. Baltijos jūroje Stena Line siūlo maršrutus tarp Latvijos, Švedijos, Lenkijos, Vokietijos ir Danijos.

Stena Line logotipas

Skaityti daugiau

TT-Line


TT-Line yra pagrindinis žaidėjas Pietų Baltijos regione, jungiantis Vokietiją su Lenkija, Lietuva ir Švedija dideliais dažniais.

TT-Line logotipas

Skaityti daugiau

Tallink Silja


Tallink Silja yra Talino keltų bendrovė ir viena didžiausių keltų operatorių Baltijos jūroje. Jie turi modernų laivų parką ir jungia daugiausia Rytų-Baltijos kryptis, t. y. Švediją, Suomiją, Alandų salas, Estiją, Latviją ir kt.

Tallink Silja logotipas

Skaityti daugiau

Viking Line


Viking Line yra Suomijos keltų kompanija ir viena didžiausių operatorių Baltijos jūroje. „Viking Line“ turi modernių laivų parką ir plaukia maršrutus tarp Švedijos, Alandų, Estijos ir Suomijos.

Viking Line logotipas

Skaityti daugiau

Wasaline


Wasaline eksploatuoja šiauriausią pasaulyje keleivinį keltą, jungiantį Suomijos Vaasą su Umeo Švedijoje. Jie siūlo unikalų pasirinkimą laive, palyginti su kitais Baltijos keltų operatoriais, ir gali būti geras pasirinkimas jungiant centrinę Suomiją su Švedija.

Wasaline logotipas

Skaityti daugiau

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Spausdami sutinku ar toliau naršydami svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau informacijos