Viking Line ferry approaching Åland islands.

Keltų operatorių Baltijos jūroje sąrašas

Baltijos jūroje veikia mažiausiai 12 keltų operatorių, siūlančių keleivių ir transporto priemonių transportą. Baltijos jūroje yra daug maršrutų, juos aptarnauja daug operatorių. Vienas išskirtinis Baltijos jūros aspektas yra tai, kad kai kuriuose maršrutuose mažiausi operatoriai gali konkuruoti su didžiausiais.

Taip pat žiūrėkite mūsų ankstesnį tinklaraščio įrašą šia tema

Paskutinį kartą atnaujinta 2023-06-08

DFDS Seaways


DFDS Seaways, kurios būstinė yra Kopenhagoje, Danijoje, yra patikimas kruizinių keltų operatorius, besispecializuojantis Baltijos jūros maršrutuose. Stipriai veikianti regione DFDS Seaways jungia pagrindinius miestus nusistovėjusiais maršrutais. Keleiviai gali keliauti tarp Kopenhagos ir Oslo, Frederikshavno ir Oslo, Karlshamno ir Klaipėdos, Kylio ir Klaipėdos, taip pat Stokholmo ir Paldiskio. Siekdama palengvinti šias keliones, DFDS Seaways valdo Baltijos jūros maršrutams pritaikytą laivų parką. Crown Seaways, Pearl Seaways, Aura Seaways, Luna Seaways, Victoria Seaways, Athena Seaways, Optima Seaways, Sirena Seaways ir Patria Seaways siūlo modernius patogumus, patogias kajutes ir daugybę maitinimo bei pramogų galimybių. Nors DFDS Seaways plečia savo veiklą už Baltijos jūros ribų, jų dėmesys šiam regionui užtikrina patikimą ir malonią kelionių patirtį tiems, kurie tyrinėja pakrantės brangakmenius ir gyvybingus Baltijos jūros regiono miestus.

DFDS Seaways logotipas

Skaityti daugiau

Eckerö Line


Eckerö Line (nepainioti su Eckerölinjen) yra Helsinkyje įsikūrusi keltų bendrovė. Pagrindiniai jų maršrutai jungia Helsinkį su Talinu, todėl yra populiari ir efektyvi susisiekimo priemonė tarp dviejų sostinių. Nepaisant santykinai mažo Eckerö Line dydžio, jis vis dar išlieka nuoseklus ir prieinamas susisiekimas tarp Helsinkio ir Talino. Maršrutu Helsinkis – Talinas kursuoja M/S Finlandia – gerai įrengtas kruizinis keltas, užtikrinantis patogią ir malonią kelionę keleiviams. Jis siūlo daugybę laive esančių patogumų, įskaitant patogias kajutes, maitinimo įstaigas ir pramogų patalpas. Be to, „Eckerö Line“ valdo „Finbo Cargo“ keltą maršrutu Vuosaari – Muuga, specialiai aptarnaujant keleivius, keliaujančius su transporto priemonėmis. Ši paslauga leidžia patogiai gabenti transporto priemones tarp Helsinkio ir Talino, išvengiant judrių kiekvienos sostinės miestų centrų.

Eckerö Line logotipas

Skaityti daugiau

Eckerö Linjen


Eckerö Linjen (nepainioti su Eckerö Line) yra Alandų saloje įsikūrusi keltų bendrovė, siūlanti vieną keltą tarp Ekerės (Alandai) ir Grisslehamno (Švedija).

Eckerö Linjen logotipas

Skaityti daugiau

Finnlines


Finnlines, Italijos Grimaldi grupės dukterinė įmonė, yra garsus kruizinių keltų operatorius, įsikūręs Helsinkyje, Suomijoje. Turėdama įvairų laivų parką, Finnlines siūlo kelis maršrutus Baltijos jūros regione, jungiančius įvairias kryptis. Jų dabartiniai maršrutai apima Helsinkį į Liubeką (Travemiunde), Turku (Naantalis) į Stokholmą (Kapellskär) per Alandą ir Malmę į Liubeką (Travemiunde). Šie maršrutai suteikia patogias ir efektyvias susisiekimo galimybes keleiviams, keliaujantiems tarp Suomijos, Švedijos, Vokietijos ir Alandų salų. Pažymėtina, kad „Finnlines“ yra vienintelė bendrovė, keleiviniu keltu jungianti Helsinkį su Vokietija. „Finnlines“ šiais maršrutais valdo įvairius laivus, įskaitant „Finnlady“, „Finnmaid“, „Finnstar“, „Finnfellow“, „Finnswan“, „Finnpartner“, „Finntrader“, „Finnclipper“, „Finnsirius“, „Cruise Smeralda“ ir „Europalink“. Kiekviename laive yra modernūs patogumai, patogios kajutės ir laive teikiamos paslaugos, užtikrinančios malonią ir malonią kelionės patirtį.

Finnlines logotipas

Skaityti daugiau

Gotland Alandia Cruises


„Gotland Alandia Cruises“ yra bendra „Viking Line“ ir „Gotlandsbolaget“ įmonė, pradėta 2023 m., siūlanti keltų paslaugas tarp Švedijos Gotlando salos (Visbis), Stokholmo ir Suomijos Alandų salų. Bendrovė valdo gerai įrengtą kruizinį keltą „Birka Gotland“, suteikiantį keleiviams patogią ir malonią kelionės patirtį.

Skaityti daugiau

Polferries


„Polferries“ yra vyriausybei priklausanti Lenkijos keltų bendrovė, kuri eksploatuoja keleivinius keltus Baltijos jūroje. „Polferries“ vykdo maršrutus tarp Lenkijos ir Švedijos, įskaitant Świnoujście į Ystadą ir Gdanską iki Nynäshamno. Šie maršrutai suteikia patogias susisiekimo galimybes keleiviams, keliaujantiems tarp Lenkijos ir Švedijos. „Polferries“ šiais maršrutais valdo laivų parką, įskaitant Baltiviją, Krakoviją, Mazoviją ir Skania. Šiuose laivuose yra patogios kajutės, maitinimo įstaigos ir pramogos, užtikrinančios malonią ir malonią kelionės patirtį.

Polferries logotipas

Skaityti daugiau

St. Peter Line


„St. Peter Line“ anksčiau veikė žiediniu maršrutu per Baltijos jūrą, labiausiai jungdamas Suomiją (Helsinkį) su Rusija (Sankt Peterburgu), ir buvo vienas iš nedaugelio „bevizės“ prieigos (72 val.) į Rusiją variantų iš Europos. Nuo 2021 metų įmonė sustabdė veiklą.

St. Peter Line logotipas

Skaityti daugiau

Stena Line


Stena Line yra žinomas kruizinių keltų operatorius, kurio būstinė yra Geteborge, Švedijoje. Stipriai veikianti Baltijos jūroje „Stena Line“ valdo įvairius maršrutus, jungiančius įvairias vietas regione. Jų dabartiniai Baltijos jūros maršrutai apima Frederikshavną į Geteborgą, Stokholmą (Nynäshamn) į Ventspilį, Hanko į Stokholmą, Grenaa į Halmstadą, Kylį į Geteborgą, Karlskroną į Gdynę, Trelleborgą į Rostoką ir Liubeką (Travemiunde) į Liepoją. Šie maršrutai suteikia keleiviams patogias susisiekimo galimybes tyrinėti Baltijos jūros sritį. Nors „Stena Line“ veikia už Baltijos jūros, jų dėmesys šiam regionui leidžia teikti patikimas ir efektyvias keltų paslaugas, patogiai ir komfortiškai jungiantis keleivius į norimas vietas.

Stena Line logotipas

Skaityti daugiau

TT-Line


TT-Line yra pagrindinis žaidėjas Pietų Baltijos regione, jungiantis Vokietiją su Lenkija, Lietuva ir Švedija dideliais dažniais.

TT-Line logotipas

Skaityti daugiau

Tallink Silja


Tallink-Silja yra žymus kruizinių keltų operatorius Baltijos jūroje, siūlantis įvairius maršrutus, jungiančius Stokholmą, Taliną, Turku ir Helsinkį, pakeliui sustodamas Alandų salose. Keleiviai gali mėgautis vaizdingomis kelionėmis tyrinėdami šias gyvybingas vietas. Dabartinį Tallink-Silja parką sudaro Star, Megastar, Silja Europa, Silja Symphony, Silja Serenade, Galaxy, Baltic Princess, Romantika, Isabelle, Baltic Queen, Victoria I, Sailor, Regal Star, Sea Wind ir MyStar. Šie laivai suteikia keleiviams patogų apgyvendinimą, maitinimosi galimybes, pramogas ir įsimintiną kelionės patirtį. Nors „Tallink-Silja“ ne visada yra ekonomiškiausias pasirinkimas, papildomos išlaidos dažnai yra vertos, atsižvelgiant į jų teikiamas kokybiškas paslaugas ir patogumus. Keliautojai gali tikėtis patikimų ir malonių keltų paslaugų, todėl Tallink-Silja yra pageidaujamas pasirinkimas keliaujant per Baltijos jūrą.

Tallink Silja logotipas

Skaityti daugiau

Viking Line


Viking Line yra gerai žinomas kruizinių keltų operatorius, kurio būstinė yra Mariehamne, Alandų salose, Suomijoje. Jie siūlo įvairius maršrutus Baltijos jūros regione, jungiančius Stokholmą, Taliną, Turku ir Helsinkį, dažnai su sustojimais Alanduose. Šiais maršrutais plaukioja jų laivai, įskaitant „Viking Cinderella“, „Viking Grace“, „Gabriella“, „Viking XPRS“ ir naująjį priedą „Viking Glory“. Šie laivai suteikia keleiviams patogias kajutes, maitinimosi galimybes, pramogas ir malonią kelionės patirtį. Viking Line yra pripažinta už įsipareigojimą teikti kokybiškas paslaugas ir malonias keliones. Viking Line siūlo patogias ir patikimas keltų paslaugas, leidžiančias keleiviams lengvai ir patogiai tyrinėti nuostabų Baltijos jūros regioną.

Viking Line logotipas

Skaityti daugiau

Wasaline


Wasaline eksploatuoja šiauriausią pasaulyje keleivinį keltą, jungiantį Suomijos Vaasą su Umeo Švedijoje. Jie siūlo unikalų pasirinkimą laive, palyginti su kitais Baltijos keltų operatoriais, ir gali būti geras pasirinkimas jungiant centrinę Suomiją su Švedija.

Wasaline logotipas

Skaityti daugiau

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Spausdami sutinku ar toliau naršydami svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau informacijos