Sveikiname DFDS Seaways FerryScan

Paskutinį kartą atnaujinta


FerryScan ir DFDS Seaways logotipai

Artėjant vasarai, džiaugiamės galėdami pagaliau pranešti apie savo partnerystę ir integraciją su DFDS Seaways. DFDS yra vienas didžiausių keltų operatorių Europoje, skraidinantis visoje Baltijos jūroje, Šiaurės jūroje ir Lamanšo sąsiauryje. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti jų maršrutus savo naudotojams ir nekantraujame bendradarbiauti su jais, kad kelionės keltais būtų dar labiau prieinamos. Nors DFDS siūlo daugybę keltų maršrutų Europoje, mes nusprendėme sutelkti dėmesį tik į jų maršrutus Baltijos jūroje, kad atitiktume savo misiją FerryScan.

DFDS yra didžiulis keltų operatorius Europoje, kurio maršrutai jungia Vokietiją, Latviją, Lietuvą, Švediją, Estiją, Prancūziją, Daniją, Jungtinę Karalystę ir Airiją. DFDS papildymas FerryScan suteikia klientams dar daugiau galimybių keliauti po Balijos jūrą.

Nauji DFDS maršrutai „FerryScan“.

Šie maršrutai iš DFDS buvo įtraukti į FerryScan. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriuos maršrutus galima užsisakyti tik turint transporto priemonę.

Maršrutas Dažnis Užsakymo informacija
Frederikshavnas ↔ Oslas Keletas kasdien Spustelėkite, kad sužinotumėte užsakymo informaciją
Kopenhaga ↔ Oslas Keletas kasdien Spustelėkite, kad sužinotumėte užsakymo informaciją
Karlshamnas ↔ Klaipėda Keletas kasdien Spustelėkite, kad sužinotumėte užsakymo informaciją
Kylis ↔ Klaipėda Keletas kasdien Spustelėkite, kad sužinotumėte užsakymo informaciją
Stokholmas ↔ Paldiski Keletas kasdien Spustelėkite, kad sužinotumėte užsakymo informaciją
DFDS Crown Seaways ir DFDS Pearl Seaways prisišvartavo Kopenhagoje.
DFDS Crown Seaways ir DFDS Pearl Seaways prisišvartavo Kopenhagoje.

Eiti į priekį

Džiaugiamės turėdami privilegiją dirbti su DFDS Seaways. Jų pridėjus prie FerryScan mūsų programa tampa kur kas geresnė, ir mes džiaugiamės dėl ilgalaikės partnerystės.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Spausdami sutinku ar toliau naršydami svetainėje, Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau informacijos